Технологии | xv


outback
outback
2.5i-S 4N
от 1150996 грн.*
от 6.3л/100км


*Рекомендуемая розничная цена, за исключением дорожных расходов и аксессуаров.

forester
forester
2.0i-L
от 943744 грн.*
от 6.2л/100км

Двигатель:

Горизонтально-оппозитный двигатель, 4-цилиндровый, 4-х тактный, 16-клапанный бензиновый, DOHC.


Sepia Bronze Metallic*Рекомендуемая розничная цена, за исключением дорожных расходов и аксессуаров.

xv
xv
2.0i ZG CVT
от 851531 грн.*
от 7.3л/100км

Двигатель:

Горизонтально-оппозитный, 4-цилиндровый, 16-клапанный бензиновый двигатель DOHC, DI


Pure Red*Рекомендуемая розничная цена, за исключением дорожных расходов и аксессуаров.

wrx sti
wrx sti
2.5 IN
от 0 грн.*
от 10.4л/100км

Двигатель:

Горизонтально-оппозитный, 4-х цилиндровый, 4-х тактный, бензиновый с усиленным турбонадувом и промежуточным охладителем с большой пропускной способностью. DOHC с 16-ю клапанами


Dark Grey Metallic*Рекомендуемая розничная цена, за исключением дорожных расходов и аксессуаров.

Технологии


                                                                      SUBARU BOXER                                                                                  

Серцем кожного автомобіля Subaru є горизонтально-опозитний двигун SUBARU BOXER. Всього декілька виробників у світі використовують цю дійсно унікальну схему, де циліндри розташовані під кутом 180° і поршні рухаються назустріч один одному. Чому в Subaru прихильні до концепції горизонтально-опозитного двигуна? Причина в його характерних перевагах, до яких належать чудова збалансованість і малий рівень вібрацій, неперевершена плавність роботи і низький центр тяжіння. Особливо слід наголосити на безпечній траєкторії зміщення силового агрегату у разі зіткнення. Цей двигун дозволить Вам отримати новий, ні з чим незрівнянний досвід водіння.

 

 

 

SUBARU BOXER DIT С ТУРБОНАДДУВОМ (DOHC)

Новий горизонтально-опозитний бензиновий двигун робочим об'ємом 2,0 літри з турбонаддувом, оснащений системою безпосереднього вприскування пального (DIT), дозволяє поєднувати високу потужність з низькою витратою палива. Він компонується з безступінчастою трансмісією Lineartronic, спеціально розрахованою на високі навантаження, що піднімає задоволення від водіння і динаміку на новий рівень.

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ:

241 к.с. (177 кВт) @5600 об/хв.

МАКСИМАЛЬНЫЙ ОБЕРТАЛЬНЫЙ МОМЕНТ:

350 Нм (35,7 кгс м) @2400 - 3600 об/хв.

ВИТРАТИ ПАЛЬНОГО:

8,5 л. на 100 км. (Lineartronic)

 

2.5 SUBARU BOXER (DOHC)

Горизонтально-опозитний бензиновий двигун SUBARU BOXER робочим об'ємом 2,5 літри забезпечує миттєву реакцію на дії водія, починаючи з низьких оборотів, що дозволяє значно підвищити зручність управління і паливну економічність.

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ:

241 к.с. (177 кВт) @5600 об/хв.

МАКСИМАЛЬНЫЙ ОБЕРТАЛЬНЫЙ МОМЕНТ:

350 Нм (35,7 кгс м) @2400 - 3600 об/хв.

ВИТРАТИ ПАЛЬНОГО:

8,5 л. на 100 км. (Lineartronic)

 

 

                                                                    SYMMETRICAL AWD                                                                               

 

Система симетричного повного приводу (Symmetrical AWD) – ексклюзивна технологія Subaru, яка забезпечує унікальне поєднання легкої керованості і надійної, передбачуваної поведінки на дорозі. Починаючи з 1972 року, ця система безперервно удосконалюється, що робить управління автомобілями Subaru ще більш азартним та безпечним.

 

 

 

 

 

 

 

 

Економність поєднана з керованістю

Ефективність повного приводу залежить від концепції автомобіля. Як правило, автомобілі з повним приводом відрізняються більшою масою та гіршою керованістю, що в результаті призводить до підвищених витрат палива. Симетричний повний привід завдяки своїм конструктивним перевагам не потребує лишніх компонентів. У декотрих моделей Субару розхід палива спів розмірний з показниками моно приводних моделей того ж класу інших виробників.

 

 

 

Мультірежімним система динамічної стабілізації Vehicle Dynamics Control System

Система динамічної стабілізації, щ входить в стандартну комплектацію всіх модифікацій автомобілів Subaru, відстежує відповідність поведінки автомобіля відносно наміру водія через сигнали численних датчиків. Якщо автомобіль наближається до стану втрати стійкості, режими роботи системи розподілу крутного моменту, двигуна і гальма кожного колеса коригуються таким чином, щоб забезпечити збереження заданої траєкторії руху автомобіля.

 

 

 

                                                                              SI-DRIVE                                                                                          

 

За допомогою системи Subaru Intelligent Drive (SI - DRIVE) можна настроїти відгуки автомобіля з урахуванням Вашого стилю водіння, дорожніх умов або інших обставин. Це дозволяє швидко перепрограмувати оптимальні налаштування дросельної заслінки і безступінчастої трансмісії для максимальної віддачі у будь-якій ситуації

 

 

 

 

 

Режим Intelligent

Цей режим ідеальний для щоденних поїздок. Режим характеризується плавною зміною обертального моменту і мінімальною витратою пального. Режим забезпечує високу керованість при русі по слизьким дорогам чи переміщенні містом.

 

 

 

Режим Sport

Режим Спорт забезпечує плавні робочі характеристики двигуна при любій швидкості. У спортивному режимі значно підвищується віддача двигуна. При натисненні на педаль акселератора Ви вмить відчуєте відгук і потужну тягу. Цей режим оптимальний для динамічного стилю водіння.

 

 

 

                                                                        LINEARTRONIC                                                                                   

 

Трансмісія Lineartronic — перша безступінчата варіаторна трансмісія повздовжнього розміщення ланцюгового типу, що встановлюється на серійно випускаємі автомобілі. Це ідеальний механізм передачі крутячого моменту двигуна і надійне управління системою симетричного повного приводу Subaru. Трансмісія Lineartronic дарує відчуття плавності руху і відсутність будь яких перемикань передач.

 

 

 

 

 

7-ступінчаста трансмісія 

Використання ланцюга заміст ременів дозволило розширити діапазон передаваючих відношень. Результатом стало покращення динаміки, зниження розходу палива і підвищення швидкості реакції на керуючі дії водія педалью акселератора. Крім того, більш комактна конструкція дозволила збільшити простір для ніг водія та пасажира попереду. Lineartronic забезпечує роботу двигуна в режимі, максимально сприятливому для швидкості руху автомобіля, створюючи умови для ідеального балансу високої потужності та економії палива. Слід відзначити настройку трансмісії, котра забезпечує миттєву реакцію на найменше переміщення педалі акселератора, що дозволило створити автомобиль в добрих традиціях Subaru, що втілює сбалансованість та впевненість в русі.

 

 

 

 

                                                                               X-MODE                                                                                          

 

Якщо Ви бажаєте реалізувати повний потенціал автомобіля режим X Mode Вам в цьому допоможе. Він подарує почуття внутрішнього спокою та насолоду від керування. Тому ще це технологія, яка підсилює задоволення від керування авто.

 

 

Система допомоги спуску зі схилу

X-Mode" складається з системи, яка допомагає автомобілю підтримувати постійну швидкість при спуску зі схилу. Це дозволяє сконцентруватися на управлінні та уникнути блокування коліс, яке є небезпечним в таких умовах.

 

 

 

 

 

 

 

                                                              SUBARU global platform                                                                    

 

Новый SUBARU XV – первый автомобиль Субару, сконструированный на новой глобальной платформе Subaru Global Platform, которая призвана сделать автомобили безопасными, улучшить их управляемость и повысить комфорт        

 

 

 

 

 

 

 

 

Кузов SUBARU XV на Subaru Global Platform на 70% жестче, предшественника за счет использования новых сортов высокопрочной стали. Жесткий кузов делает автомобиль более собранным, точным и послушным в управлении. Также это распределяет резонанс и деформации по всему корпусу, что значительно снижает вибрации от рулевого колеса, пола и сидений, позволяя обеспечить тишину, которой нет ни у одного автомобиля в данном классе.

 

 

 

 

 

 

 

 

Рамная конструкция эффективнее поглощает энергию в случае столкновения. За счет использования высокопрочных стальных пластин и материалов, сформированных методом горячего прессования, повышена прочность корпуса.

 

 

 

 

 

 

 

                                                                              EYESIGHT                                                                                       

ПЕРЕДОВА ТЕХНОЛОГІЯ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ SUBARU

Конструктори Subaru сповідують ідею АБСОЛЮТНОЇ БЕЗПЕКИ і вважають її важливою складовою передаварійну безпеку, спрямовуючи значні зусилля на те, щоб аварія не сталася.
Саме тому було створено EyeSight*1 – передову систему допомоги водієві Subaru. Подібно до другої пари пильних «очей», що вдивляються у дорогу попереду, EyeSight використовує два об’єктиви стереокамери для отримання об’ємного кольорового зображення з високим розподіленням, майже таким, яке сприймає око людини.

Використовуючи зображення, отримані за допомогою двох об’єктивів, для точного розпізнавання форми, швидкості та відстані, EyeSight виявляє не лише автомобілі, а ще й мотоцикли, велосипеди та пішоходів*2. У разі виявлення потенційної небезпеки вона забезпечує подачу попереджувальних сигналів і навіть за необхідності застосовує гальма, щоб допомогти запобігти аварії. Завдяки таким ефективним заходам безпеки EyeSight зменшує напруження під час керування автомобілем і посилює відчуття захищеності в салоні SUBARU XV. 

 

01. АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

На відміну від традиційного круїз-контролю, EyeSight*1
не лише підтримує попередньо встановлену водієм швидкість. У разі виявлення автомобіля попереду система адаптивного круїз-контролю здійснює необхідне регулю- вання швидкості для підтримування безпечної дистанції до нього, контролюючи відстань між вашим автомобілем та автомобілем попереду і різницю їхніх швидкостей.
Вона забезпечує керування роботою двигуна, трансмісії та гальм для підтримування швидкості, що відповідає швидкості транспортного потоку, в широкому робочому діапазоні 0 – 180 км/год. Призначена для використання під час руху по шосе, автомагістралях та подібних дорогах, система адаптивного круїз-контролю здатна виявляти автомобілі попереду та їхні стоп-сигнали, а також спри- яти збереженню вашого душевного спокою під час руху  в режимі частих зупинок — для забезпечення комфорту та зручності під час тривалих подорожей. 

 

 

 

02. ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПЕРЕТИНАННЯ ДОРОЖНЬОЇ РОЗМІТКИ ТА ВІДХИЛЕННЯ ВІД СМУГИ РУХУ 

Якщо водій відволікається або втомлений і автомобіль починає «вихляти» або надто наближатися до краю смуги руху, лунає звуковий сигнал і починає блимати індикатор попередження про перетинання дорожньої розмітки, щоб допомогти водію зосередитися на керуванні.

Проте, попередження про перетинання дорожньої роз- мітки активується лише під час руху автомобіля зі швид- кістю понад 60 км/год. У разі виявлення ненавмисного відхилення від смуги руху і перетинання дорожньої розмітки без вмикання покажчиків повороту на швидкості не менше 50 км/год подається звуковий сигнал та почи- нає блимати індикатор попередження про відхилення від смуги руху до того, як автомобіль виїде за межі смуги. 

 

 

 

03. СИГНАЛ ПРО РУШАННЯ АВТОМОБІЛЯ ПОПЕРЕДУ

У разі виявлення системою EyeSight відновлення руху транспортного потоку, коли автомобіль залишається нерухомим, сигнал про рушання автомобіля попереду звертає увагу водія на необхідність відповідних дій за допомогою звукового сигналу та блимання індикатора. 

 

 

 

 

 

04. СИСТЕМА ПЕРЕДАВАРІЙНОГО ГАЛЬМУВАННЯ*

У разі виявлення ймовірності зіткнення з автомобілем або перешкодою попереду система передаварійного гальмування попереджає про це водія за допомогою звукового сигналу та попереджувальної лампи на панелі приладів. Якщо водій не вживає заходів, щоб уникнути аварії, гальма можуть бути застосовані автоматично з метою зменшення негативних наслідків зіткнення або (якщо дозволяють умови) запобігання зіткненню. Якщо водій вживає заходів для запобігання зіткненню, активується передаварійний підсилювач гальм для допомоги водієві під час екстреного гальмування. 

 

 

 

05. ПЕРЕДАВАРІЙНЕ КЕРУВАННЯ ДРОСЕЛЬНОЮ ЗАСЛІНКОЮ

Якщо водій переводить важіль селектора трансмісії в положення Drive (рух вперед) замість Reverse (задній хід), коли EyeSight виявляє перешкоду попереду, лунає кілька коротких звукових сигналів, починає блимати індикатор і система передаварійного керування дросельною заслінкою обмежує вихідну потужність двигуна, щоб допомогти уникнути зіткнення з перешкодою попереду. 

 

 

 

*1 EyeSight є системою допомоги водієві, яка за певних умов руху може не працювати належним чином. Відповідальність за безпечне та уважне керування завжди несе водій. Ефективність роботи системи залежить від багатьох чинників, таких як стан автомобіля, погода та дорожні умови. Детальну інформацію щодо використання та функціональних обмежень системи EyeSight, а також систем, описаних у цьому буклеті, див. у Керівництві з експлуатації автомобіля. 

*2 У певних ситуаціях система передаварійного гальмування може не працювати. За деяких мов, з огляду на різницю швидкостей, тип об’єкта, його висоту та інші чинники, EyeSight може не працювати належним чином. 

 
© Subaru Центр Альфа, 2020