Безопасность | forester


outback
outback
2.5i-S 4N
от 1150996 грн.*
от 6.3л/100км


*Рекомендуемая розничная цена, за исключением дорожных расходов и аксессуаров.

forester
forester
2.0i-L
от 943744 грн.*
от 6.2л/100км

Двигатель:

Горизонтально-оппозитный двигатель, 4-цилиндровый, 4-х тактный, 16-клапанный бензиновый, DOHC.


Sepia Bronze Metallic*Рекомендуемая розничная цена, за исключением дорожных расходов и аксессуаров.

xv
xv
2.0i ZG CVT
от 851531 грн.*
от 7.3л/100км

Двигатель:

Горизонтально-оппозитный, 4-цилиндровый, 16-клапанный бензиновый двигатель DOHC, DI


Pure Red*Рекомендуемая розничная цена, за исключением дорожных расходов и аксессуаров.

wrx sti
wrx sti
2.5 IN
от 0 грн.*
от 10.4л/100км

Двигатель:

Горизонтально-оппозитный, 4-х цилиндровый, 4-х тактный, бензиновый с усиленным турбонадувом и промежуточным охладителем с большой пропускной способностью. DOHC с 16-ю клапанами


Dark Grey Metallic*Рекомендуемая розничная цена, за исключением дорожных расходов и аксессуаров.

Безпека


Максимальна безпека

Гарний водій — це не тільки вправні руки. Це ще й автомобіль, якому можна довіряти на всі сто. Forester — такий. Ми оснастили новий Forester технологію EyeSight®, яка фактично є додатковою парою очей, що слідкують за дорогою.

Що таке EyeSight®?

EyeSight — система допомоги водію, яка для розпізнавання тривимірних кольорових зображень використовує стереокамеру, розташовану під лобовим склом. Після численних випробувань її було адаптовано до умов і особливостей дорожнього руху в різних країнах світу. EyeSight має шість основних функцій:

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ​

Стереокамера працює спільно із двигуном, трансмісією і системами гальмування та забезпечує підтримання встановленої водієм швидкості, а також оптимальної дистанції з автотранспортом попереду.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НИШПОРЕННЯ В МЕЖАХ СМУГИ РУХУ​

У разі, якщо швидкість автомобіля вища за 60 км / год, EyeSight попереджає водія звуковими та світловими сигналами про перешкоди в межах смуги руху.

ВІДХИЛЕННЯ ВІД СМУГИ РУХУ

Якщо автомобіль відхиляється від смуги руху і перетинає дорожню розмітку без вмикання покажчиків повороту (швидкість вище 50 км/год), система подає звуковий та світловий сигнал.

СИГНАЛ ПРО РУШАННЯ АВТОМОБІЛЯ ПОПЕРЕДУ

У разі відновлення руху транспортного потоку, якщо ваш автомобіль ще не рухається, система EyeSight за допомогою сигналу, проінформує про старт руху автомобіля попереду.

СИСТЕМА ПЕРЕДАВАРІЙНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

У разі виявлення перешкоди попереду автомобіля, система передаварійного гальмування спершу попереджає водія за допомогою низки звукових та світлових сигналів. Якщо водій не вживає заходів для уникнення зіткнення, гальма можуть спрацювати автоматично. Якщо водій починає гальмувати самостійно, система допомагає виконати гальмування більш ефективно.

ПЕРЕДАВАРІЙНЕ КЕРУВАННЯ ДРОСЕЛЕМ

Якщо водій помилково перевів важіль селектора трансмісії в положення Drive (рух вперед) замість Reverse (задній хід), а попереду автомобіля система EyeSight зафіксовала перешкоду, спочатку подається кілька коротких звукових та світлових сигналів, а потім система передаварійного керування дроселем обмежує вихідну потужність двигуна задля уникнення зіткнення.

 

Ідеальний огляд

ПОКРАЩЕНА ОГЛЯДОВІСТЬ

Висока і зручна посадка водія забезпечує виняткову оглядовість. Мінімізації сліпих зон сприяє розташування стійок, великі вікна та зручне розташування бічних дзеркал.

© Subaru Центр Альфа, 2020