Безопасность | forester

Субару Центр Альфа
Subaru
тел: (057) 766-88-88   (057) 784-88-88   УКР РУС

outback
outback
2.5i-S Premium
от 1077500 грн.*
от 6.3л/100км

Двигатель:

Существенное усовершенствование двигателя FB25 текущей версии сделано с акцентом на непревзойденную мощность как с практической точки зрения, так и с учетом крутящего момента в среднем и низком диапазонах.

Горизонтально-оппозитный двигатель, 4-цилиндровый, 16-клапанный бензиновый, DOHC.
*Рекомендуемая розничная цена, за исключением дорожных расходов и аксессуаров.

forester
forester
2.0i-L
от 879000 грн.*
от 6.2л/100км

Двигатель:

Горизонтально-оппозитный двигатель, 4-цилиндровый, 16-клапанный бензиновый, DOHC.


Burnished Bronze Metallic*Рекомендуемая розничная цена, за исключением дорожных расходов и аксессуаров.

xv
xv
2.0i RD CVT
от 739900 грн.*
от 7.3л/100км

Двигатель:

Горизонтально-оппозитный, 4-цилиндровый, 16-клапанный бензиновый двигатель DOHC, DI


Pure Red*Рекомендуемая розничная цена, за исключением дорожных расходов и аксессуаров.

wrx sti
wrx sti
2.5 GQ
от 0 грн.*
от 10.4л/100км

Двигатель:

Горизонтально-оппозитный, 4-х цилиндровый, 4-х тактный, бензиновый с усиленным турбонадувом и промежуточным охладителем с большой пропускной способностью. DOHC с 16-ю клапанами


Dark Grey Metallic*Рекомендуемая розничная цена, за исключением дорожных расходов и аксессуаров.

Безпека


Всебічна безпека

Прагнення забезпечити максимальний захист водієві і пасажирам проявляється в кожному нашому автомобілі. Ми створюємо їх надзвичайно витривалими і міцними, а також оснащуємо різними системами, що допомагають навіть в найскаладніших ситуаціях. Всебічний захист водія і пасажирів - це зобов'язання, яке ми з усією відповідальністю узяли на себе і успішно виконуємо, будучи однією з найбезпечніших марок у світі. Створюючи і впроваджуючи нові технології, ми невідступно дотримуємося фірмової концепції безпеки, гарантуючи Вам спокій і упевненість руху.

ВАША БЕЗПЕКА — НАШЕ НАЙГОЛОВНІШЕ ЗАВДАННЯ

ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ ВСЕРЕДИНІ?

Новий Forester здатний подарувати водієві величезну насолоду від управління, демонструючи точну керованість, повноприводну стабільність і ефективну роботу цілого ряду систем активної безпеки, готових підтримати в непередбачуваних ситуаціях.

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ?

Автомобіль, що створює високий рівень комфорту і реагує на Ваші дії саме так, як Ви того бажаєте, допомагає уникнути небезпеки і зберегти контроль навіть в найскладнішій ситуації.

Активна безпека

Упевненість руху для нас означає свободу від стресів, пов'язаних з неприємними ситуаціями на дорозі, і концентрацію лише на отриманні задоволення від водіння. У новому Forester, як і у будь-якому Subaru, використовуються найсучасніші технології, що дозволяють нам досягти неперевершеного рівня безпеки. Так, система симетричного повного приводу (Symmetrical AWD) не лише дає новому Forester спортивну керованість в поворотах і переконливий потенціал на бездоріжжі, але і адаптується до поточної ситуації на дорозі, роблячи поведінку автомобіля максимально безпечною.

 • Оглядовість

  Оглядовість нового Forester вже отримала найвищі оцінки експертів. Забезпечити великі кути огляду при повороті ліворуч або праворуч дозволяє зміна положення і форми передніх стійок. Показники оглядовості вдалося поліпшити і завдяки додатковим трикутним секціям у вікнах передніх дверей, а також за рахунок зміщення зовнішніх дзеркал вперед. Розміри дзеркал збільшені. Окрім цього були оптимізовані форма і положення стойок С і D, що значно полегшило маневрування в обмежених умовах.

 • Система динамічної стабілізації (VDC)

  VDC є базовим оснащенням усіх комплектацій. Коли система розпізнає початок бічного ковзання або інші ознаки втрати стійкості, вона допомагає водієві, індивідуально управляючи гальмівними механізмами кожного колеса, обертовим моментом двигуна і системою повного приводу (на версіях з безступінчастою трансмісією Lineartronic). Система динамічної стабілізації (VDC) нового Forester отримала нові налаштування, що поліпшило поведінку автомобіля в критичних ситуаціях, наприклад, при різкій зміні смуги руху.

 • Просте і комфортне паркування

  Усі версії, окрім базової, оснащені камерою заднього огляду, зображення з якою передається на мультифункціональний дисплей. Вбудована в картинку розмітка допоможе Вам з високою точністю оцінити відстань, що залишилася до перешкоди.

БЕЗПЕКА, ЗАКЛАДЕНА В ОСНОВУ КОНСТРУКЦІЇ

ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ ВСЕРЕДИНІ?

Впровадження нових систем безпеки і доопрацювання існуючих дозволили новому Subaru Forester зміцнити свої лідируючі позиції в цій галузі, що підтверджує вища оцінка "5 зірок" за підсумками випробувань на безпеку у рамках Європейської програми оцінки нових автомобілів (Euro NCAP).

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ? 

Вже у базовій комплектації Вам буде запропонований повний список систем пасивної безпеки, а також фірмові технології, що забезпечують всебічний захист водієві і усім пасажирам.

Елементи пасивної безпеки, що підвищують рівень захисту при зіткненнях

 

Тяга, яку розвиває двигун SUBARU BOXER, передається на всі чотири колеса, що забезпечує високу курсову стійкість навіть на слизькій дорозі та потужні тягові можливості на місцевості, яка складна для проходження.

Захист пішоходів

 

В екстреній ситуації, коли необхідна миттєва реакція автомобіля на дії водія, симетричний повний привод , що забезпечує правильне розподілення ваги, допоможе Вам зберегти контроль над автомобілем.

"5 зірок" за методикою Euro NCAP

 

Потужні двигуни та повний привод дозволить Вам в будь-який момент отримати миттєвий відгук на натиснення педалі газу і відчути прискорення, від якого перехоплює подих.

 • Силовий каркас кільцеподібної форми

  У конструкції Subaru Forester використовується кільцева структура, що зв'язує дах і підлогу з бічними стійками, утворюючи при цьому структуру, яка охоплює увесь салон автомобіля. Така конструкція ефективно поглинає удари з будь-якого напряму, забезпечуючи надійний захист салону.

 • Траєкторія зміщення двигуна

  Традиційно автомобілі Subaru оснащуються горизонтально- опозитним двигуном SUBARU BOXER. Завдяки своїй малій висоті і плоскій конструкції двигун безперешкодно зміщується під днище автомобіля при лобовому зіткненні, запобігаючи небезпеці проникнення силового агрегату в салон.

 • Сидіння, ремені безпеки і подушки безпеки SRS*

  Новий Forester вже у базовій комплектації оснащений повним набором подушок безпеки, включаючи фронтальні подушки для водія і пасажирів, бічні подушки для першого ряду пасажирів, шторки безпеки на обидва ряди сидінь, а також колінну подушку безпеки водія, уперше представлену в автомобілях Subaru. Регульовані по висоті передні ремені безпеки оснащені переднатягувачами для надійного утримання пасажирів і обмежувачами навантаження, які знижують ризик травмування грудної клітки. Для захисту при ударі ззаду передні сидіння забезпечені міцним каркасом, щільними підголовниками і енергопоглинаючими кріпленнями внутрішніх пружин сидіння, що знижують вірогідність хлистових травм шийного відділу хребта.

© Subaru Центр Альфа, 2018